Archiwum aktualności 2014

04 grudnia 2014

Zaproszenie

Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo – Wychowawczych „Nasze Dzieci”

Serdecznie zaprasza

Na koncerty kolędowe, które odbędą się w dniu 04 stycznia 2015 roku o godzinie 10:45 w kościele parafialnym w Węgrze i godzinie 12:45 w kościele parafialnym w Czernicach Borowych oraz w dniu 06 stycznia 2015 roku o godzinie 12:30 w kościele parafialnym w Krasnem.

W koncertach udział wezmą:
Zespół „Summer music” z Wilna,
Zespół dziecięcy „Mali Karniewiacy”,
Maria i Izabela Małkowskie

18 września 2014

Ogłoszenie

FUNDACJA INICJATYW PRORODZINNYCH I OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH „NASZE DZIECI” Z SIEDZIBĄ W KRASNEM INFORMUJE, ŻE W DNIU 15.10.2014 R. OD GODZ. 10:00 DO GODZ. 14:00 W SALI KONFERENCYJNEJ W BUDYNKU URZĘDU GMINY W CZERNICACH BOROWYCH ODBĘDZIE SIĘ NABÓR KANDYDATÓW DO PRACY W PLACÓWCE OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZEJ W CZERNICACH BOROWYCH NA STANOWISKA:
 1. WYCHOWAWCA 8 ETATÓW (WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE, SOCJOLOGIA, PSYCHOLOGIA, RESOCJALIZACJA, STAŻ PRACY Z DZIEĆMI MIN. 24 MIESIĄCE, REFERENCJE)
 2. KUCHARZ 2 ETATY (WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE GASTRONOMICZNE, STAŻ PRACY MIN. 5 LAT, REFERENCJE)
 3. POMOC KUCHARZA 2 ETATY (WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE GASTRONOMICZNE)
 4. SERWIS SPRZĄTAJĄCY 2 ETATY
 5. PRACOWNIK OCHRONY 2 ETATY
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY CV, ŚWIADECTWA O NIEKARALNOŚCI, ŚWIADECTWA PRACY, SUMIENNOŚCI, DYSPOZYCYJNOŚCI ORAZ PUNKTUALNOŚCI.

4 sierpnia 2014

Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo - Wychowawczych "Nasze Dzieci" organizuje Piknik "Pożegnanie Lata" w dniu 06 września 2014 roku w godz. 11.00-18.00 w Leśniczówce Przejmy. Impreza przeznaczona jest dla dzieci z rodzin zastępczych z powiatu przasnyskiego i dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej z terenu gmin Krasne, Czernice Borowe oraz Jednorożec.
 • W programie przewidziano dużo atrakcji m.in. trening i zawody łucznicze, pokaz karate, przedstawienie teatru amatorskiego z Bartnik, pokaz ratownictwa w wykonaniu PSP w Przasnyszu, zaśpiewają Maria i Izabela Małkowskie oraz odbędzie się zabawa taneczna.
 • Będzie także grill oraz słodkości, owoce i napoje, dla maluchów dmuchana zjeżdżalnia.
 • Szczegółowe informacje można uzyskać w PCPR w Przasnyszu oraz GOPS bądż pod numerem telefonu Fundacji. Serdecznie zapraszamy.
 • 8 maja 2014

  Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo- Wychowawczych "Nasze Dzieci" wspólnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Przasnyszu organizuje Powiatowy Dzień Dziecka dla dzieci z rodzin zastępczych w dniu 01.06.2014 roku w godzinach 13.00 - 18.00 w Osadzie leśnej w miejscowości Przejmy gmina Jednorożec. W programie przewidziano m.in. warsztaty oraz zawody łucznicze, rapowanie, malowanie metodą "Batik" oraz wiele innych atrakcji. Rodziny Zastępcze wraz ze swoimi pociechami serdecznie zapraszamy.

  26 kwietnia 2014

  Nasza Fundacja została uczestnikiem projektu "Partnerstwo dla tradycji i innowacji w rozwoju lokalnym" realizowanego w ramach projektu współpracy przez PLGD "CIUCHCIA KRASIŃSKICH", LGD "ZIELONE SIOŁO" oraz litewskie STOWARZYSZENIE JONAVOS RAJONO SAVIVALDYBĖS VIETOS VEIKLOS GRUPĖ. Będziemy dzielić się swoimi pomysłami dotyczącymi rozwoju lokalnego. Jest to także możliwość promocji i prezentacji swoich działań. Nowa Fundacja z Krasnego będzie miała niebywałą okazję zaczerpnąć wiele pomysłów, promować własne, poszerzać horyzonty i opowiedzieć o wspólnych celach, które pragnie urzeczywistniać. W efekcie projektu powstanie mini portal informacyjny, dzięki któremu będzie możliwa współpraca między grupami działania i organizacjami pozarządowymi z Polski i Litwy, www.litpol.eu. Ma także powstać międzynarodowa organizacja pozarządowa non-profit, która ma działać w zakresie aktywizacji społeczno-gospodarczej, m. in. współpracy organizacji.

  21 marca 2014

  Fundacja Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo Wychowawczych "Nasze Dzieci" z siedzibą w Krasnem